KONST / Litografier / Färglitografi 16285043
nr 1628 5043
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 16/45. Färglitografi, bildmått: 31x30cm, yttermått inklusive ram: 50x44cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:05:56
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg